اول مارکت در حال بارگزاری است ...

سوالات متداول

خرید بسته تشویقی

همراه اولی ها در حال حاضر مشترکین همراه اول از طریق ارسال عدد 1 به 3080 امکان خرید بسته تشویقی از طریق پیامک را دارند، بسته هایی که به این صورت فعال می شوند به صورت کسر هزینه روزانه 400 تومان می باشند که به ازای هر 400 تومان 1200 تومان اعتبار خرید اپلیکیشن برای مشترکین در نظر گرفته می شود و پس از کسر 25 قسط برای مشترک کد قرعه کشی پیامک می شود و کسر هزینه روزانه ادامه می یابد تا زمانی که مشترک سرویس پیامکی خود را لغو نماید. ایرانسلی ها مشترکین ایرانسل نیز از طریق ارسال عدد 1 به 3080 امکان خرید بسته تشویقی از طریق پیامک را دارند، بسته هایی که به این صورت فعال می شوند به صورت کسر هزینه روزانه 300 تومان می باشند که به ازای هر 300 تومان 900 تومان اعتبار خرید اپلیکیشن برای مشترکین در نظر گرفته می شود و کد قرعه کشی پیامک می شود و کسر هزینه روزانه ادامه می یابد تا زمانی که مشترک سرویس پیامکی خود را لغو نماید.
همه اپراتورهااز طریق مراجعه به سایت اول مارکت میتوانند، مراحل خرید بسته تشویقی را به صورت زیر انجام داده و بدون محدودیت به هر تعداد دلخواه، بسته اول مارکت را به صورت یکجا خریداری نمایند. پس از باز شدن صفحه سایت ابتدا با انتخاب کلمه"ورود" شماره همراه خود را ثبت نمایید و پس از انجام مراحل بعدی، کد فعالسازی به سیم کارت شما پیامک می گردد. با وارد کردن کد مورد نظر در صفحه سایت شما در سایت لاگین می شوید، سپس به قسمت خرید بسته تشویقی رفته و مراحل خرید را تکمیل نمایید.
مشترکین همراه اول می توانند برای دریافت مستقیم کد قرعه کشی و 30 هزار تومان اعتبار هدیه از طریق مراجعه به سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir به هر تعداد که تمایل دارند بسته تشویقی با کارت بانکی خرید نمایند.
بله ، مشترکین ایرانسل از طریق شماره گیری #1*3080* و همچنین مراجعه به سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir امکان خرید بسته تشویقی دارند و سایر اپراتورها تنها از طریق مراجعه به سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir چنین امکانی دارند.
هر دو شماره مربوط به سرویس اول مارکت می باشد. با ارسال عدد 1 به هر یک از این دو شماره عملیات یکسانی مبنی بر پرداخت مبلغ ده هزار تومان و تخصیص 30 هزار تومان اعتبار خرید از اول مارکت به شما تخصیص داده میشود. ضمناً در قرعه کشی آن دوره نیز شرکت داده خواهید شد.
سامانه 3080 به دلیل استقبال فراوان مردم دارای ترافیک بالایی می باشد. خواهشمندیم در صورتی که با این مشکل روبرو شدید عدد 1 را به سامانه 30703 ارسال نمایید یا بعد از مدت کوتاهی مجدد تلاش کنید، و در صورت وجود هر گونه مشکل، از طریق مراجعه به سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir اقدام به خرید بسته تشویقی نمایید.
سرویس پیامکی اول مارکت به صورت کسر هزینه روزانه می باشد و تا زمانی که سرویس را لغو ننموده اید این کسر هزینه ادامه می یابد در صورت عدم تمایل با ارسال off به 3080 بسته پیامکی خود را لغو نمایید.
شما می توانید از طریق سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir مراجعه و با رفتن به قسمت خرید بسته تشویقی ،از جزئیات بسته های خود مطلع شوید .
خیر،شما به ازای هزینه کسر شده اعتبار هدیه خود را دریافت نموده اید و حقی از شما ضایع نمی گردد زیرا این هزینه برای شما ذخیره می گردد و چنانچه در آینده، مجددا از طریق ارسال 1 به 3080 سرویس را فعال نمایید،هزینه پرداخت شده قبلی برای شما منظور می گردد.

اعتبار هدیه

خیر.در تمامی تبلیغات و تمامی برنامه های تلویزیونی، صراحتاً اعلام شده است که به شما ۳۰ هزار تومان اعتبار هدیه و شارژ خرید اپلیکیشن از فروشگاه مجازی اول مارکت تخصیص داده خواهد شد.
بطور کلی شما برای خرید و دریافت اپلیکیشن ها و استفاده از اعتبار هدیه، در ابتدا باید اول مارکتی شوید و به اصطلاح در اول مارکت login کنید، برای اینکار نرم افزار اول مارکت را بر روی دستگاه اندرویدی خود از آدرس www.avvalmarket.ir دریافت و نصب کرده و بصورت رایگان ثبت نام نمایید. مراحل ثبت نام به این صورت می باشد که ابتدا وارد منوی اول مارکت (گوشه ی سمت راست بالا) شوید، در منوی اول مارکت قسمت کاربر مهمان را انتخاب وثبت نام خود را انجام دهید، شماره همراه خود را وارد کرده و کد تایید برای شما پیامک می شود. پس از ثبت کد تأیید شما کاربر اول مارکت می شوید و می توانید براحتی اپلیکیشن ها را خریداری و دانلود نمایید. پس از انجام این مراحل، عدم دانلود اپلیکیشن به علت وجود اشکال در شبکه اینترنت شما می باشد که باید وضعیت اینترنت خود را بررسی نموده و پس از رفع مشکل مجددا امتحان نمایید.(خرید شما محفوظ می ماند و مجددا هزینه کسر نمی شود)
اگر دستگاه اندرویدی ندارید با کامپیوتر و از طریق سایت www.avvalmarket.ir تنها می توانید کتاب های صوتی را خریداری و دریافت کنید و برای این کار ابتدا در قسمت ورود با وارد کردن شماره همراه خود وارد می شوید. در قسمت بازی ها و برنامه ها پس از خرید، Qrcode آن اپلیکشن داده می شود که با داشتن نرم افزارQRcode reader بر روی گوشی لینک دانلود را می توانید در گوشی اندرویدی خود ببینید و اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.
با مراجعه به اپلیکیشن ابتدا وارد منوی اول مارکت (گوشه ی سمت راست بالا) شده،سپس در قسمت پروفایل میتوانید از اعتبار هدیه خود اطلاع یابید و همچنین میتوانید به هنگام خرید اپلیکیشن میزان اعتبار خود را مشاهده نمایید.
روشهای پرداخت هزینه اپلیکیشن به دو صورت 1. بسته تشویقی اول مارکت و 2. پرداخت اینترنتی(کلیه کارت های شتاب) می باشد و در صورت انتخاب گزینه اول هزینه از اعتبار هدیه شما کسر می گردد.
لطفا مجدد Login نمائید. البته اعتبار شما از روزی که بسته را خریداری می فرمایید و طرح فعال می شود تا یک ماه مهلت دارد و قابل استفاده می باشد و پس از اتمام این زمان صفر می  گردد.
مهلت استفاده از اعتبارهدیه یک ماه می باشد و این فرصت برای شما به پایان رسیده است.
اول مارکت، فروشگاه مجازی اپلیکیشن و بازی در بستر سیستم عامل اندروید است. ولی همه افراد می توانند از طریق وبسایت ما،تنها کتاب صوتی خریداری نموده و از شارژ خود استفاده نمایند.

سایت و برنامه ها

زمانی که کتاب صوتی ای را دانلود می کنید، در قسمت مدیریت فایل دستگاه اندرویدی شما پوشه ای بنام hrm تشکیل می شود با ورود به آن، پوشه ی market را انتخاب و پس از آن در پوشه ی books تمام کتاب های صوتی قابل مشاهده و اجرا شدن می باشند.
بطور کلی شما برای خرید و دریافت اپلیکیشن ها و استفاده از اعتبار هدیه، در ابتدا باید اول مارکتی شوید و به اصطلاح در اول مارکت login کنید، برای اینکار نرم افزار اول مارکت را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده و بصورت رایگان ثبت نام نمایید. مراحل ثبت نام به این صورت می  باشد که ابتدا وارد منوی اول مارکت (گوشه ی سمت راست بالا) شوید، در منوی اول مارکت قسمت کاربر مهمان را انتخاب و در این قسمت ثبت نام خود را انجام دهید، شماره همراه اول خود را وارد کرده و پس از ثبت کد تأیید شما کاربر اول مارکت می شوید و می توانید براحتی اپلیکیشن ها را خریداری و دانلود کنید. پس از انجام این مراحل هنگام انجام عملیات خرید با کامپیوتر ابتدا در سایت در قسمت ورود با وارد کردن شماره همراه ثبت نام شده، وارد می شوید؛ در قسمت بازی ها و برنامه ها پس از خرید، Qrcode آن اپلیکشن داده می شود که با داشتن نرم افزار QRcode reader بروزرسانی شده(اگر به روز نباشد ممکن است لینک دانلود را نشان ندهد) بر روی گوشی، لینک دانلود را می توانید در گوشی اندرویدی خود ببینید و اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید، توجه داشته باشید که در زمان باز کردن لینک دانلود حتما سایت اول مارکت را انتخاب کنید تا در این سایت باز شود. در صورت باز نشدن صفحه لطفا وضعیت اینترنت خود را بررسی نمائید زیرا علت آن وجود اشکال در شبکه اینترنت شما می باشد. (خرید شما محفوظ می ماند و مجددا هزینه کسر نمی شود).
این پیغام به علت ضعیف بودن اینترنت شما می باشد، لطفا در صورتیکه با اینترنت خطتان به اینترنت متصل هستید از wifi با سرعت مناسب استفاده بفرمائید و یا با اینترنت دیگری امتحان کنید و اگر مشکل رفع نگردید نام نرم افزار مدل گوشی و نسخه ی اندروید آن را با ذکر مجدد مشکل ارسال بفرمایید.
عدم نصب اپلیکیشن اول مارکت به علت وجود اشکال در شبکه اینترنت شما می باشد، لطفا بررسی نموده و مجددا اقدام به نصب این اپلیکیشن نمائید.
لطفا وارد سایت www.avvalmarket.ir شده سپس دکمه ی دانلود را که در بالای سایت قرار گرفته است بزنید و نرم افزار اول مارکت را بصورت رایگان دانلود نمایید.
در قسمتی که فایل های دانلود شده ی دیگر شما ذخیره می شوند ذخیره می شود. مسیر ذخیره سازی را شما تعیین می کنید.
متاسفانه سایت های متخلفی وجود دارند که نسخه های هک شده برنامه ها یا نسخه های غیر کامل آنها را برای دانلود به صورت رایگان ارائه می نمایند. اول مارکت هیچ گونه قیمت گذاری بر روی اپلیکیشن ها انجام نمی دهد. مالکان اپلیکیشن، خود قیمت اپلیکیشن را در اول مارکت تعیین می نمایند. البته اول مارکت جهت یکسان سازی قیمت اپلیکیشن، هزینه اپ را در تمامی استورهای قانونی چک می نماید، به همین دلیل مغایرت قیمتی وجود ندارد.
لطفا در صورت هر گونه مشکل در یک اپلیکیشن یا کتاب صوتی، مدل گوشی و نسخه اندروید گوشی به همراه نام اپلیکیشن وکتاب صوتی مورد نظر را به لینک تلگرام اول مارکت به آدرس https://t.me/avvalmarketsupport ارسال نمایید تا پیگیری و رفع گردد.

قرعه کشی

کد قرعه کشی شما در سیستم ثبت می شود و به صورت اتوماتیک شما در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد و نیازی به ثبت کد قرعه کشی نمی باشد.
ابتدا وارد سایت www.avvalmarket.ir شده، سپس با وارد کردن شماره موبایل در قسمت ورود در سایت ثبت نام نموده و در قسمت اسامی برندگان می توانید لیست تمامی برندگان را به تفکیک هر دوره مشاهده نمایید.( لیست برندگان هر دوره را با کلیک بر روی آن می توانید دانلود کنید). همچنین لیست برندگان، در کانال تلگرام به آدرسhttps://telegram.me/Avvalmarket_Official قرار داده شده است.
شما در صورتیکه ثبت نام شده باشید و مبلغ را پرداخت کرده باشید می توانید با ارسال عدد 8 لاتین به سامانه 3080 و یا به سایت اول مارکت به آدرس www.avvalmarket.ir به قسمت خرید بسته تشویقی مراجعه نموده و پس از ثبت نام،در قسمت پنل کاربری(گوشه سمت چپ بالا) می توانید کدهای قرعه کشی دوره جاری خود را مشاهده نمایید.
خیر.در صورتی که کد قرعه کشی خود را دریافت نموده اید با لغو سرویس هیچ مشکلی برای حضور شما در قرعه کشی ایجاد نخواهد شد.

توسعه دهندگان

برای این منظور شما می بایست ابتدا در سایت اول مارکت قسمت توسعه دهندگان مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید و پس از تایید ایمیل توسعه دهندگی خود می توانید اپلیکیشن های خود را ارسال تا بررسی گردد.
لطفا جهت هرگونه سؤال و یا پیگیری، با آدرس ایمیل support@avvalmarket.ir و یا آیدی تلگرام avvalmarket _developer با ما در ارتباط باشید.